Tekstil Ürünleri İhracatı

tekstil ihracati

Exports Turkey tekstil ürünleri ihracatı ile istediğiniz modelde, ebatta, renkte ürünler üretebiliriz. İşçi kıyafeti, yağmurluk, mont, abiye, kot pantolon, şişme yelek, t-shirt, takım elbise, bayan elbiseleri ve daha birçoğu….

Tekstil ürünleri ihracatı yaparken en önemli ve dikkat ettiğimiz konuların başında kullanılan kumaşların ve malzemelerin sağlık açısından kullanıma uygun olup olmadığıdır. Ülkemizde üretilen birçok kumaş ve ürün sağlık açısından kullanılabilir durumdadır. Türkiye’den gönderilen tekstil ürünleri güvenli ve sağlıklıdır.

Ağırlıklı olarak son dönemlerde birçok ülkeye işçi kıyafetleri dikimi yapıyoruz. Bunun yanında özellikle Rusya ve İran gibi ülkelerin Jean (kot) pantolon ve bay bayan kıyafetleri üzerine istekleri oluyor. Bu istekleri en seri biçimde çözüyoruz.

İşçi kıyafetleri ile bebek kıyafetleri ise son dönemlerde Afrika kıtasından talep oluyor. Bu ülkelere ise deniz yolu ile tekstil ürünleri ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Kumaş dokumasında ve kıyafet dikiminde herhangi adet kısıtlamasında kalmıyoruz. Fakat adedin fazla olması üretim aşamasında fiyatların aşağıya doğru çekilmesini tetiklemektedir. Bundan dolayı hatırı sayılır adetler verilmesi halinde çok uygun fiyatlara üretim ve tekstil ürünleri ihracatı gerçekleştirebiliyoruz.

Türkiye’den dünyaya tekstil ürünleri ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, KongoCumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti**, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

Türkiye’den dünyaya tekstil ürünleri ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya tekstil ürünleri ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

Türkiye’den dünyaya tekstil ürünleri ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya tekstil ürünleri ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur, diktirir ve göndeririz.

Bizlere her gün 7/24 ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken e-mail, telefon veya WhatsApp kanalıyla irtibata geçmeniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir