Tarım Ürünleri İhracatı

tarim ihracati 3

Exports Turkey olarak tarım ürünlerinin temini ile tarım ürünleri ihracatını yapıyoruz. Ülkemizin zeytin ürünleri bakımından zengin olmasından dolayı özellikle zeytin, zeytin yağı gibi ürünleri çok uygun fiyatlara yurt dışı ülkelerine gönderebiliyoruz. Sadece zeytin ve türevleri değil. Son dönemlerde özellikle birçok Afrika ülkesine makarna, spagetti gibi gıda maddelerinin de tarım ihracatını yapıyoruz.

Havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkeye en hızlı ve en doğru kanallarla gönderimini sağlıyoruz.

Bakliyat ürünlerinden pirinç, mercimek, fasulye ve nohut gibi ürünleri de en hızlı şekilde bulup, gönderiyoruz. Gönderimini sağladığımız tüm ürünler sağlık açısından bakanlıkça uygunluğu ruhsatlandırılmış ürünlerdir. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla tüketebilir veya satabilirsiniz.

Turunçgillerden portakal, nar gibi ürünleri de en doğru kanallardan temin ederek tarım ihracatını sağlıyoruz.

Fındık, ceviz ve siyah çay gibi ürünleri direkt üreticiden temin ederek gönderimini sağlıyoruz. Ülkemiz dünya fındık üretiminin %64’ünü karşılamaktadır. Özellikle Ordu ve Giresun illerinde son derece kaliteli fındık üretimi yapılmaktadır. Rize de ise dünyanın en kaliteli çayı üretilmektedir. Bizler ürünleri seçerken hangi ürün nerede daha iyi üretiliyorsa o bölgeden teminini yapıyoruz.

Özel istek ve öneriler çerçevesinde paketleme yapabiliriz. Ya da meyve gibi ürünlerin kurutulmasını istiyorsanız ya kurutabilir ya da direkt kurutulmuşunu gönderebiliriz.

Bizlere e-posta, telefon veya whatsapp kanalıyla iletişime geçerek isteklerinizi belirtebilirsiniz. 7/24 hizmet verdiğimizden dolayı sizlere hızlı bir şekilde dönüş sağlayacağız.

Türkiye’den dünyaya tarım ürünleri ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, KongoCumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti**, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

Türkiye’den dünyaya tarım ürünleri ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya tarım ürünleri ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

Türkiye’den dünyaya tarım ürünleri ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya tarım ürünleri ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur, diktirir ve göndeririz.

Bizlere her gün 7/24 ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken e-mail, telefon veya Whatsapp kanalıyla irtibata geçmeniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir