Seramik İhracatı

fayans 1

Göze güzel hitap edilecek yerlerden biri de duvarlar ve yerlerdir. İnsanoğlu baktığı her yerde güzel görüntüler görmek ister. İşte yıllardır güzellik arayışında olan insanoğlu hem göze hitap eden ürünü hem de temizlik açısından kolay temizlenebilen ürünü ortaya çıkarmıştır. Seramik gerçekten temizlenmesi hem kolay hem de göz alıcı niteliktedir.

fayans 2

Son dönemlerde başarılı çalışmalar gerçekleştiren seramik ve fayans üreticileri ciddi anlamda satış hacmine ulaşmışmış ve dünyaya ihraç eder hale gelmiştir. İşte bizde bu nokta da yurtdışındaki müşterilerimize yardımcı oluyor ve isteklerine, ihtiyaçlarına göre ürün temininde bulunuyor ve son aşamada da seramik ihracatını gerçekleştiriyoruz.

fayans 3

İstediğiniz alanda kaç adet seramik kullanılabileceğinizi ufak hesaplamalarla ortaya çıkarabilirsiniz. En ve boy ölçülerini vermeniz halinde ne kadar seramik kullanılacağına dair bilgi verilebilir. Gerçi her seramik farklı ebatlarda üretilmektedir. Yani bazen bir alan için 100 adet seramik kullanılırken bazen de seramiğin büyüklüğüne göre 80 adet kullanılabilir.

fayans 4

Hayalini ettiğiniz bir seramik modeli var ise bizimle paylaşabilirsiniz. Sizlere istediğiniz ürünü en kısa süre de tedarik eder ve gönderebiliriz.

fayans 5

Seramik ihracatında ürünlerin sağlıklı ve sağlam şekilde gönderilmesi gerekir. İşte bu noktada bizler ürünleri doğru ambalajlama ve doğru nakliye kanallarıyla neredeyse hiç kırmayacak şekilde istifliyoruz. Böylece seramik ihracatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş oluyoruz.

fayans 6

Seramik Nerelere İhraç Ediyoruz?

Türkiye’den dünyaya seramik ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, KongoCumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti**, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

Türkiye’den dünyaya seramik ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya seramik ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

Türkiye’den dünyaya seramik ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya seramik ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur ve göndeririz.

fayans 7

Türkiye’den dünyaya seramik ihracatı ile ürünlerinizi hava yolu ulaştırması, kara yolu ulaştırması ve deniz yolu ulaştırması ile güvenli bir biçimde sizlere gönderebiliyoruz.

fayans 8

Exports Turkey olarak istenen ürünleri hızlı bir şekilde bulur ve örnekleri mail, telefon, whatsApp gibi uygulamalar ile sizinle paylaşırız. Bizlere 7 / 24 her zaman ulaşabilirsiniz.

fayans 9

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir