Mobilya İhracatı

mobilya ihracati

Exports Turkey mobilya ihracatı ile istediğiniz modelde, ebatta, renkte ürünler ürettirebiliriz. Mutfak dolabı, yatak odası takımı, oturma odası takımı, çekyat, çalışma masası, kütüphane, gardırop, yemek masası, ayakkabılık ve daha birçok ürün.

Mobilya ihracatı yaparken en önemlisi de ve dikkat ettiğimiz konuların başında, kullanılan ürünlerin veya malzemelerin sağlık açısından kullanıma uygun olup olmadığıdır. Ülkemizde üretilen birçok mobilya ve ürün hem sağlık açısından hem de sağlamlık açısından çok iyidir. Türkiye’den gönderilen mobilya ürünleri güvenli ve sağlıklı ve sağlamdır.

Ağırlıklı olarak son dönemlerde birçok ülkeye mutfak dolabı, çocuk odası takımı ve oturma grupları gönderimi sağlıyoruz. Bunun yanında özellikle Özbekistan, Tacikistan, İran, Rusya, Burkinafaso, Gana, Kamerun ve BAE gibi ülkelere de halı tekstili ile birlikte oturma grubu mobilya ihracatı yapmaktayız.

Özellikle son dönemlerde mutfak dolapları ile oturma odası gruplarına yoğun talep bulunmaktadır. Bunun yanında yine demonte olarak çocuk odası taleplerinin yoğun olduğu görülmektedir.

Müşterilerimiz dilerlerse özel üretim yaptırabiliyoruz. Bizlere hayallerindeki örneği mail, whatsaap ve diğer iletişim araçlarıyla göndermesi yeterli. Gönderilen ürünün özellik, boyut, adet gibi kriterleri göz önünde bulundurulur ve özel üretim için makul fiyat ortaya çıkartılır. Müşterilerimizin taleplerini doğru şekilde karşıladıktan sonra son aşamada mobilya ihracatı gerçekleştirilir.

Türkiye’den dünyaya mobilya ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, KongoCumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti**, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

Türkiye’den dünyaya mobilya ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya mobilya ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

Türkiye’den dünyaya mobilya ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya mobilya ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur, diktirir ve göndeririz.

Bizlere her gün 7/24 ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken e-mail, telefon veya WhatsApp kanalıyla irtibata geçmeniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir