Islak Mendil İhracatı

islak mendil 8

Son dönemlerde hijyenin daha da ön plana çıkmasıyla birlikte etil alkol, kolonya, dezenfekte ürünler, ıslak havlu ve anti bakteriyel ürünlere ihtiyaç fazlasıyla artmıştır. Exports Turkey olarak tüm dünyaya ıslak mendil ihracatı yapıyoruz.

islak mendil 2

Islak mendiller tekli olabileceği gibi 50, 56, 72 ve 100 adetler şeklinde paketlenmektedir. Dilerseniz belli bir adet rakamı geçtiğinde kendi logo ve markanızı bastırabiliriz. Minimum 30.000 adet sipariş verilmesi halinde sizin adına ıslak mendil imalatını yapabiliriz. Islak mendilleri dilediğiniz ülkeye ihracatını sağlarız.

islak mendil 3

Türkiye’den dünyaya en sağlıklı ve hızlı biçimde anti bakteriyel ıslak havlu üretimi yaptırır, süreci yönetir ve istediğiniz ülkeye göndeririz. Uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri üretebilecek çözümlere sahibiz.

islak mendil 4

Türkiye’den dünyaya ıslak mendil ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, Kongo Cumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

islak mendil 5

Türkiye’den dünyaya ıslak mendil ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

islak mendil 6

Türkiye’den dünyaya ıslak mendil ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

islak mendil 7

Türkiye’den dünyaya ıslak mendil ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

islak mendil 8

Türkiye’den dünyaya ıslak mendil ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur ve göndeririz.

Türkiye’den dünyaya ıslak mendil ihracatı ile ürünlerinizi hava yolu ulaştırması, kara yolu ulaştırması ve deniz yolu ulaştırması ile güvenli bir biçimde sizlere gönderebiliyoruz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir