İş Elbisesi İhracatı

is elbisesi 12

Exports Turkey başarılı tekstil ürünlerini bulur ve çoğu zaman sıfırdan dikimini sağlar. Sizler sadece bize 1 adet örnek numune gönderirsiniz. Biz kesim, dikim, ütü, paket, transfer, kargo, gümrük vb. tüm süreçleri sizin adınıza üstleniriz.

is elbisesi 2

İş elbiseleri ihracatı ile ürünlerinizi güvenli bir biçimde diktirtiriz. Sağlık açısından sorun teşkil edebilecek kumaşları kullanmıyoruz. En önemli birinci noktamız sağlıklı ürünleri dünyaya pazarlamadır. Çünkü ürün ne kadar sağlıklı olursa müşterilerimiz bizimle uzun süreli işler yapacaktır. Diğer önemli konu ise kumaş kalitesi. Düşük kaliteli kumaşları mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösteriyoruz. Ucuz ürün isteyen müşterilerimiz için belki bir alternatif olmaktadır. Fakat biz her zaman kaliteli kumaşların kullanılmasından yanayız.

is elbisesi 3

İş Elbisesi İhracatı

İş elbiselerinde tercihlere göre, sektöre ve iş ortamına göre farklı kumaş ve dikim modelleri uygulanmaktadır. Ülkelerin hava şartları, nem oranı, sıcaklık vb. göstergeler kumaş seçiminde önemli faktörler arasında yer almaktadır. Örneğin Afrika ülkelerine ürün gönderiminde yapılan iş, hava sıcaklığı önemli kriterler arasında yer alıyor. Fakat bununla birlikte diğer önemli kuralda Afrika’da yaşayan vatandaşların ölçü farklılıklarıdır. Bu ülkelere Türkiye’den farklı ölçülerde üretimler yapılarak gönderim sağlanmaktadır.

is elbisesi 4

İş Montu İhracatı

İstenilen renk ve modellerde iş montu dikimi sağlanmaktadır. Direk üretici partnerimizle sağlıklı, sağlam ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde üretip, istediğiniz ülkeye gönderebiliyoruz. İş montunda kullanılacak kumaş seçimi, renk seçimi birçok alternatif bulunmaktadır. İstediğiniz marka veya logoyu işleyebiliriz. Logo yapıştırma seçeneği, triko ve örme şeklinde alternatifleri de sunmaktayız.

is elbisesi 5

Yanmaz Kıyafet ihracatı

Yanmaz kıyafet veya geç tutuşur kumaş seçimi ile istediğiniz ürünleri temin edebilir veya üretebiliriz. Özellikle maden işinde çalışan işçiler için, kaynakçılar için, hatta bazı özel görevdeki polisler için özel üretimler sağlayabiliriz.

is elbisesi 6

İş Tulumu İhracatı

Gabardin kumaştan 16/12 veya 7’lik gabardin 280 gr. 320 gr. Veya 350 gr. Seçenekleri ve renk alternatifleriyle istenilen iş tulumu (işçi tulumu) üretmekteyiz.

is elbisesi 7

İş Elbiselerini Nerelere İhraç Ediyoruz?

Türkiye’den dünyaya iş elbisesi ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, KongoCumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti**, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

is elbisesi 11

Türkiye’den dünyaya iş elbisesi ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

is elbisesi 10

Türkiye’den dünyaya iş elbisesi ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

is elbisesi 14

Türkiye’den dünyaya iş elbisesi ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

is elbisesi 15

Türkiye’den dünyaya iş elbisesi ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur ve göndeririz.

is elbisesi 8

Türkiye’den dünyaya iş elbisesi ihracatı ile ürünlerinizi hava yolu ulaştırması, kara yolu ulaştırması ve deniz yolu ulaştırması ile güvenli bir biçimde sizlere gönderebiliyoruz.

is elbisesi 13

Exports Turkey olarak istenen ürünleri hızlı bir şekilde bulur ve örnekleri mail, telefon, WhatsApp gibi uygulamalar ile sizinle paylaşırız. Bizlere 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir