İnşaat Malzemeleri İhracatı

insaat malzemeleri 1

Exports Turkey inşaat malzemeleri ihracatı ile tüm inşaat malzemelerini bizden talep edebilirsiniz. Sizin adınıza tüm süreçleri baştan sona kadar takip eder ve istediğiniz ürünleri bularak ülkenize göndeririz. Bizlere nasıl bir ürün istediğinizi göndermeniz yeterli veya whatsApp uygulamasından da gönderebilirsiniz. Veya email yöntemiyle de taleplerinizi bildirebilirsiniz.

İnşaat malzemeleri ihracatı konusunda her gün 7/24 destek alabilir ve tüm sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

İnşaat malzemelerinden musluk, fayans, demir, çimento ve türevleri, yapıştırıcı malzemeler, halıflex, duvar kağıtları, plastik boru, elektrik malzemeleri vb. ürünler için talepte bulunabilirsiniz. Araştırmasını yapacağımız ve göndereceğimiz ürünler genelde uluslararası standartlar içindeki belgeleri barındıracaktır.

İnşaat malzemeleri ihracatı konusunda en çok talep gören ürünler ağırlıklı olarak tuvalet malzemeleri, sifon, musluk ve buna benzer ürünlerdir. Ülkemizde yapı malzemeleri üreten başarı birçok firma bulunmaktadır. İstediğiniz ürünün adedine göre sıfırdan üretim yaptırma şansı da bulunmaktadır.

İstediğiniz yapı malzemeleri (inşaat malzemeleri) ürünlerini sizlere havayolu, deniz yolu veya karayolu ile gönderebiliriz. Bizlere ürünler hakkında bilgiler içeren mail göndermeniz yeterli.

Exports Turkey olarak siz değerli müşterilerimize en sağlıklı şekilde inşaat malzemeleri ihracatını yapacağız.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir