İhracat

ihracat exports turkey

Exports Turkey ihtiyacınız olan ihracat ile  ürün ve hizmetlerde sizlere destek sağlayacaktır. Gıda ürünleri, elektronik ürünleri, tekstil ürünleri, sağlık malzemeleri, otomotiv yedek parçası, tarım ürünleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Türkiye’den Afrika kıtasına, Balkanlara, Amerika kıtasına ve daha birçok yere ürün gönderimi yapabiliyoruz. İster deniz yolu ile ihracat yapalım, isterseniz hava yolu ile…

Türkiye’ye tatile gelmek isteyen ziyaretçilerimiz için istediği özelliklere göre yer gösterimi, otel veya ev kiralama, havalimanından ziyaretçilerin alınmasına varıncaya kadar birçok turizm sürecinde destek sağlayabiliriz.

Ülkemizin güzide yerlerinde konaklamanız için değişik alternatifler sunabilir, adına rezervasyon işlemleri yapabiliriz.

Tekstil ürünleri alanında istenilen kumaş veya türev ürünleri ürettirebilir, istenirse verilen numuneler ile birlikte seri üretim yapabiliriz. Hali hazırda özellikle Afrika kıtasındaki birçok ülkeye işçi kıyafeti dikimi, yağmurluk dikimi, kot pantolon dikimi, şapka ve penye dikimi yapmaktayız.

Otomotiv yedek parçalarında istenen ürünler araştırılır, bulunur ve müşterilerimizin isteğine göre kargolama işlemi yapılır.

Özellikle tarım ürünlerinde makarna ve spagetti en çok gönderdiğimiz ürünler içinde yer almaktadır. Bununla birlikte sıvı Ayçiçek yağı, zeytin yağı gibi ürünlerinde ihracatını yapmaktayız.

Sağlık malzemelerinden ve medikal ürünlerden enjektör, varis çorabı, özel şeker hastaları için üretilmiş ayakkabılar, kanül, ve daha birçok sağlık malzemelerini sağlık bakanlığı onaylı ve anlaşmalı medikal firmalar ile gönderimi sağlayabilmekteyiz.

İnşaat ve yapı malzemelerinden fayans, tuvalet, musluk vb. ürünleri hızlı bir şekilde gönderimini sağlayabiliyoruz.

Exports Turkey olarak istenen ürünleri hızlı bir şekilde bulur ve örnekleri mail, telefon, WhatsApp gibi uygulamalar ile paylaşırız.

Bizlere 7/24 her zaman ulaşabilirsiniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir