Halı İhracatı

hali 10

Exports Turkey halı gönderimine başladı. Türkiye’nin tarih kokan halıları artık yurtdışında. İster yeni ister 2. El antika halı. Her türlü isteğinizi karşılıyoruz. Dünyanın her ülkesine halı ihracatı yapabiliyoruz.

hali 1

Osmanlının mirasından kalan sanatlardan biri de el dokuması halılardır. Kendine özgü desenleri ve örgüleri ile hanımların ellerinden yıllar geçen çalışmalar süresinde ruhuyla dokunuyor. Bu halılara sahip olmak sizin elinizde. Halı merakınız varsa ve yurtdışından bizimle temasta bulunuyorsanız sizlere ister sıfır, ister antika isterseniz de el dokuma halıları gönderebiliriz. Halı ihracatı konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Ürünleriniz hızlı ve sağlam bir biçimde tarafınıza ulaştırılır.

hali 2

Ev tekstili ile alakalı sadece halı veya kilim ile sınırlı değiliz. Bizim için önemli olan sizin ne istedğiniz. Örneğin perde ihtiyacınız olursa bunu da araştırabiliriz.

hali 3

Ülkemizde birçok halı markası bulunmaktadır. Ve gerçekten hemen hemen hepsi kaliteli ürünler sunmaktadır. Yasalarda belirtilen kurallar ve kaideler çerçevesinde an 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

hali 4

Halıları Nerelere İhraç Ediyoruz?

Türkiye’den dünyaya halı ihracatı ile istediğiniz ürünleri istediğiniz ülkelere gönderebiliriz. Afrika kıtasında Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Eritre, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gabon, Gambia, Gana, Gine Bissau, Gine, Güney Afrika, Güney Sudan, Kamerun, Kenya, Komorlar Birliği, KongoCumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Libya, Madagaskar, Malavi, Mali, Mauritius, Mısır, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nijer, Nijerya, Orta Afrika Cumhuriyeti**, Ruanda, Sahra Demokratik Arap Cumhuriyeti, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Somali, Sudan, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tunus, Uganda, Yeşil Burun (Cabo Verde), Zambiya, Zimbabve ülkelere,

Türkiye’den dünyaya halı ihracatı Avrupa ülkelerinden Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Sırbistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya halı ihracatı Amerika kıtasındaki tüm eyaletlere Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Batı Virginia, Colorado, Connecticut, Güney Dakota, Kuzey Dakota, Delaware, Florida, Georgia, Güney Karolina, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kaliforniya, Kansas, Kentucky, Kuzey Karolina, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pensilvanya, Rhode Island, Teksas, Tennessee, Utah, Vermont, Virginia, Washington, Wisconsin, Wyoming eyaletlerine,

Türkiye’den dünyaya halı ihracatı ile Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Beyaz Rusya, Moldova, Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan ülkelerine,

Türkiye’den dünyaya halı ihracatı Arap Ülkelerinden Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Oman, Somali, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün ve Yemen ülkelerine ayrıca İran ülkesine istediğiniz ürünleri araştırır, bulur ve göndeririz.

hali 6

Türkiye’den dünyaya halı ihracatı ile ürünlerinizi hava yolu ulaştırması, kara yolu ulaştırması ve deniz yolu ulaştırması ile güvenli bir biçimde sizlere gönderebiliyoruz.

hali 7

Exports Turkey olarak istenen ürünleri hızlı bir şekilde bulur ve örnekleri mail, telefon, whatsApp gibi uygulamalar ile sizinle paylaşırız. Bizlere 7 / 24 her zaman ulaşabilirsiniz.

hali 8

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir