Gıda İhracatı

gida ihracati

Exports Turkey olarak en hızlı ve güvenli şekilde gıda ihracatı yapıyoruz. Makarna, spagetti, kurutulmuş ürünler, çikolatalar, şekerlemeler ve daha birçok ürün hizmetinizde. Müşterilerimizin bizlere göndereceği numuneye göre ürünlerin aynısını birebir ürettiriyoruz.

Gıda ihracatında en önemli hususlardan biride, gönderimi sağlanan ürünlerin gerekli bakanlıklardan izinlerinin alınmış olması, sağlık muayenelerinin yapılmış olması gerekliliğidir. Gümrükte herhangi bir gecikmenin veya aksi bir durumun yaşanmaması için ürünlerin bakanlıkça onaylı ve aynı zamanda çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmaların tecrübesi bizler için çok önemli.

Özellikle bakliyat ürünlerinde ve kurutulmuş hamur ürünlerinde hızlı ve güvenli bir biçimde sevkiyatlarını yapabiliyoruz. Gıda ihracatında makarna, spagetti, nohut, fasulye, mercimek, barbunya, pirinç, bulgur ve un gibi ürünleri istediğiniz gibi gönderimini sağlayabiliriz.

İstediğiniz gıda ürünlerini markanıza ait olacak şekilde de hazırlayabiliriz. Ayrıca istenen ölçü ve boyutlarda paketleme işlemi yapabilir. Örneğin bir makarnayı 250 gr. 500 gr. 1 kğ. Ve 5 kğ. Ölçülerinde hazırlayabiliriz.

Ayrıca; ülkemizin en verimli tarım illeri olan Giresun ve Ordudan istenen kalibrelerde fındık gönderimi sağlıyoruz. Kabuklu, kabuksuz, kavrulmuş gibi fındık seçeneklerinin de yine gıda ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Ülkemizin her yerini karış karış gezmeye devam ediyoruz. Çünkü yurt dışında bulunan müşterilerimiz bizim için son derece önemli. Onların bizlerden ne istediğini tam anlamıyla öğrenmek isteğimiz bizi araştırmalara sevk ediyor.

Örneğin gıda ihracatında incir gönderimi sağlanacaksa, incirin anavatanı olan Aydın gibi, İzmir gibi illere gidiyoruz. Ürünleri mümkün olduğunca üreticisinden daha uyguna alıyoruz. Böyle hem biz hem de müşterilerimiz kazanç sağlıyor.

Gıda ihracatı için bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir