Beyaz Eşya İhracatı

beyaz esya 1

Exports Turkey beyaz eşya ihracatı ile istediğiniz ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Bizlere aradığınız özellikleri belirtmeniz yeterli. Exports Turkey ailesi olarak istediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde bulur, teminini sağlarız ve istenen miktarlarda yurtdışına ihracatını gerçekleştiririz.

beyaz esya 2

Ülkemizde birçok beyaz eşya üreticisi firma bulunmaktadır. Bu firmalar gerçekten de AR-GE anlamında hatırı sayılır çalışmalar yapmaktadırlar. Beyaz eşya sektörünün ülkemizde başarılı bir biçimde ve istikrarlı bir düzende ilerlemesi bizleri son derece gururlandırmaktadır.

beyaz esya 3

Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, klima ve daha birçok ürünün yurtdışına gönderimini yani ihracatını sağlıyoruz.

beyaz esya 4

20’lik veya 40’lık konteynerler ile farklı alternatiflerle ki bunlar; denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığı ile gönderimini sağlamaktayız.

beyaz esya 5

Beyaz eşya ihracatını hemen hemen dünyanın birçok ülkesine gönderiyoruz. Başta Afrika kıtası, Amerika kıtası, Avrupa, Rusya ve yakın bölgeleri, Arap ülkeleri ve daha fazlası.

beyaz esya 6

Türkiye’den dünyaya beyaz eşya ihracatı ile ürünlerinizi hava yolu ulaştırması, kara yolu ulaştırması ve deniz yolu ulaştırması ile güvenli bir biçimde sizlere gönderebiliyoruz.

beyaz esya 7

İstediğiniz beyaz eşya ürünlerini ait numunelerin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını ve ayrıca teknik özellikleri içeren bilgileri paylaşmanız halinde, en kısa sürede fiyat çalışması ile ilgili geri dönüş sağlanabilecektir. Lütfen bizlerle özellik, adet ve renk gibi bilgileri gönderiniz. Böylece sizlere daha sağlıklı bir geri dönüş sağlanacaktır.

beyaz esya 8

Exports Turkey olarak istenen ürünleri hızlı bir şekilde bulur ve örnekleri mail, telefon, WhatsApp gibi uygulamalar ile sizinle paylaşırız. Bizlere 7 / 24 her zaman ulaşabilirsiniz.

Dikkat! Tek ürün temini veya gönderimi yapmıyoruz. Toptan ürün temini ve gönderimi için lütfen iletişime geçiniz. Talepleriniz deniz yolu taşımacılığı ise konteyner veya minimum 10 parsiyel (Parça – 10 Ton veya 10 Metreküp)  biçimindeyse talepte bulunabilirsiniz.

İletişim için e-posta: support@exportsturkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir